اکسپرت آپشن ؛ بررسی بروکر Expert Option و آموزش ثبت نام

در این مقاله سعی شده به بررسی و ثبت نام در اکسپرت آپشن و همچنین به مهمترین سوالاتی که برای یک معامله گر در مورد بروکر Expert Option پیش می آید به صورت جزئی و مفصل پرداخته شود.

معرفی بروکر اکسپرت آپشن Expertoption

بروکر  اکسپرت آپشن با هدف تسهیل انجام معاملات باینری آپشن در سال 2014 ایجاد شد و تا به حال بیش از 9 میلیون اکانت در آن افتتاح شده است. در این بروکر بیش از 100 مدیر حساب های معاملاتی برای پاسخ گویی و کمک به کاربران و مشتریان مشغول کار هستند.

اکسپرت آپشن در به کاربردن تکنولوژی های مدرن در تجارت بسیار پر تلاش است. بنابراین پلتفرم پیشرفته ای به مشتریان خود ارائه می دهد. در حال حاضر بیش از 100 دارایی( سهام، جفت ارز و…) قابل معامله است که می توان در بین آنها از سهام های معروفی چون اپل، فیس بوک و مک دونالد نام برد. وبسایت این بروکر در زبان های مختلفی مانند انگلیسی، چینی، روسی و … در اختیار کاربران است.

مراجعه به وبسایت اکسپرت آپشن

آموزش ثبت نام در بروکر اکسپرت آپشن

ابتدا بر روی لینک بالا کلیک کنید.

در سمت راست و بالا بر روی “real account” کلیک نمایید.

ثبت نام اکسپرت آپشن

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و یک رمز عبور برای ورود به سایت تعیین نمایید. تیک پذیرش را زده و بر روی “OPEN ACCOUNT” کلیک کنید.

آدرس ایمیل

برای شما یک ایمیل از طرف بروکر ارسال گردیده است. لطفا وارد ایمیل خود شوید و بر روی “CONFOM” به منظور تایید و فعال سازی حساب کاربری خود کلیک کنید. تا این مرحله ثبت نام اولیه در بروکر اکسپرت آپشن انجام شده است.

تایید ایمیل

در سایت بروکر اکسپرت آپشن در منوی سمت راست بر روی “profile” و پس از آن بر “Edit Profile” کلیک کنید. در این قسمت اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایید.

اطلاعات شخصی در اکسپرت آپشن

در منوی سمت راست بر روی “Finances” کلیک نمایید و وارد قسمت “Deposit” شوید.

به منظور واریز وجه چندین روش وجود دارد. یکی از مرسوم ترین روش ها وب مانی است. در سمت راست نیز مبلغ مورد نظر خود برای واریز را انتخاب نمایید.

واریز به اکسپرت آپشن

افتتاح حساب در اکسپرت آپشن

حداقل سرمایه مورد نیاز برای افتتاح حساب در اکسپرت آپشن بستگی به نوع حساب انتخابی معامله گر می باشد. در این بروکر وجود پروسه KYC برای تایید هویت از هرگونه پولشویی و کلاهبرداری جلوگیری می شود.

expertoption از مشتریان جدید خود می خواهد تا مدارک خود را ارسال کنند تا هویت و آدرس آنها تایید گردد. مدارک مورد نیاز شامل اسکن پاسپورت و اسکن قبض برق یا … می باشد.

انواع حساب ها و حداقل سرمایه لازم

بسیاری از بروکرها به مشتریان خود تنها یک یا دو نوع  اکانت ارائه می دهند. اما در این بروکر چندین نوع اکانت وجود دارد که هر کدام میزان سرمایه اولیه متفاوتی برای افتتاح نیاز دارد.

در اکسپرت آپشن 6 نوع اکانت مختلف موجوده که مقدار حداقل سرمایه لازم در آنها متفاوت است و هرچه این مقدار حداقل بیشتر باشد مزیت های حساب بیشتر است. حساب میکرو با حداقل سرمایه مورد نیاز 10 دلار، حساب بیسیک(basic) با حداقل سرمایه مورد نیاز 50 دلار، حساب سیلور(silver) با حداقل سرمایه مورد نیاز 500 دلار،  حساب گلد(gold) با حداقل سرمایه مورد نیاز 2500 دلار، حساب پلاتنیوم (platinum) با حداقل سرمایه مورد نیاز 5000 دلار و حساب اکسکلوسیو(exclusive) پنج نوع حساب بروکر اکسپرت آپشن می باشند. همچنین می توان یک حساب را به حساب بالاتر ارتقا داد.

حساب میکرو

در حساب میکرو به آموزش ها دسترسی دارید و می توانید حداکثر 10 معامله همزمان باز کنید. حداکثر پول وارده به معامله در حساب بیسیک 10 دلار است.

حساب بیسیک

در حساب بیسیک به آموزش ها دسترسی دارید و می توانید حداکثر 10 معامله همزمان باز کنید. حداکثر پول وارده به معامله در حساب بیسیک 25 دلار است.

حساب سیلور

در حساب سیلور شما به یک مدیر شخصی معرفی می شوید. حداکثر 15 معامله به صورت همزمان می توانید باز داشته باشید و حداکثر پول اولیه وارده به معامله 250 دلار است. علاوه بر این به مرور و گزارش بررسی بازار روز نیز دسترسی دارید.

حساب گلد

در حساب گلد حداکثر معاملات همزمان به 30 عدد می رسد. و پول اولیه وارده یک معامله می تواند تا 1000 دلار باشد. برداشت پول در حساب گلد و حسابهای بالاتر در اولویت قرار می گیرد.

حساب تیتانیوم

در حساب تیتانیوم تعداد معاملات باز همزمان اولویت ندارد. پول اولیه وارده به یک معامله تا 2000 دلار می تواند باشد. همچنین یک مدیر حساب برای اکانت شما در نظر گرفته می شود.

حساب Exclusive

در اکانت اکسکلوسیو مدیر مربوطه به حساب از مدیران ارشد بروکر می باشد. برای باز کردن یک معامله جدید تا 5000 دلار می توان سرمایه گذاری کرد. این حساب به استراتژی های معامله گری نیز دسترسی دارد.

در اکسپرت آپشن انواع دارایی های مثل سهام و جفت ارز و … قابل معامله است.

حسابهای اکسپرت آپشن

مراجعه به وبسایت اکسپرت آپشن

حساب دمو اکسپرت آپشن

اکسپرت آپشن به معامله گران حساب دمو ارائه می دهد تا با پلت فرم ترید آشنا شوند و استراتژی ترید خود را تمرین و امتحان کنند. ایجاد حساب دمو با فشردن یک کلیک به سادگی صورت می گیرد.

برای افتتاح حساب دمو در expertoption نیاز به وارد کردن اطلاعات شخصی نیست. همه می توانند در این بروکر به صورت دمو تمرین به معامله گری کنند بدون اینکه اجباری برای باز کردن حساب واقعی وجود داشته باشد.

واریز به اکسپرت آپشن

برای واریز پول به اکسپرت آپشن و برداشت، روش های مختلفی مثل وب مانی، مستر کارت، پرفکت مانی و … وجود دارد.

معامله گری در اکسپرت آپشن

پلتفرم expertoption امکانات و ابزارهای تحلیلی زیادی دارد. می توان دارایی (سهام، جفت ارز و…) مورد نظر و تایم فریم نمودار و نوع نمودار که یکی از سه حالت خطی، میله ای و کندل های شمعی ژاپنی است را انتخاب نمود. همچنین در صورت نیاز اندیکاتورهایی مانند MACD، RSI و … نیز به نمودار می توان اضافه کرد. علاوه بر این صفحه دیگری برای اطلاع از اخبار و صفحه ای نیز به سهام اختصاص یافته که در مورد هر سهم اطلاعات مختصری ارائه می دهد.

 

اندیکاتورهای اکسپرت آپشن

 

در کنار نمودار دارایی( سهام، جفت ارز و …)  و اکسپایر تایم معامله خود را مشخص کنید. مقدار بازدهی را در صورت صحیح بودن پیشبینی قبل از باز کردن معامله قابل مشاهده است. در قسمت دیگری از پلتفرم در صورتی که حساب شما واقعی باشد، نوع حساب، معامله گذشته، مقدار بالانس فعلی و… را می توان مشاهده کرد.

اکسپرت آپشن عنوان “بهترین پلت فرم معاملاتی” را در نمایشگاه تجاری چین شنژن در ماه مه 2017 کسب نمود.

بیشتر بخوانید: بررسی بروکر پاکت آپشن

برداشت پول

توجه شود هنگامی که قصد برداشت پول از اکانت خود در اکسپرت آپشن را دارید بایستی از همان روشی که واریز کردید تا مبلغ واریز شده پول خود را دریافت کنید. ولی برای برداشت مقادیر بیشتر از روش های برداشت پول مختلف دیگری که ارائه شده است می توانید استفاده کنید. علت این نحوه برداشت جلوگیری از پول شویی می باشد. لازم به ذکر است که حداقل مقدار برداشت 10 دلار می باشد. بسته به اینکه از چه روشی می خواهید پول برداشت کنید ممکن است برای برداشت پول لازم باشد اسکن مدرک خاصی را ایمیل کنید تا اطمینان کاملی حاصل شود.

کارمزد انتقال پول

اکسپرت آپشن برای انتقال پول کمسیونی دریافت نمی کند اما ممکن است که روش و سیستمی که برای واریز و برداشت به کار می برید شامل دریافت کارمزد شود مانند وب مانی.

آموزش به معامله گران

از آنجا که یکی از اهداف expertoption آموزش و انتقال دانش معامله گری به همه است، امکاناتی برای آموزش ترید مهیا کرده است. در قسمتی از پلتفرم آن چندین ویدیو در مورد نحوه استفاده از پلتفرم، انواع گراف ها، سوشال ترید، روش های مختلف واریز پول به بروکر، نحوه انجام معامله و… وجود دارد. علاوه بر این در قسمت education آموزش هایی نظیر تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، استراتژی های معامله گری و … وجود دارد.

آموزش های ارائه شده در سایت اکسپرت آپشن با داشتن تصاویر و نمودارهای زیاد مخاطب را در یادگیری کامل یاری می دهد.

مفاهیمی چون کندل انگلفینگ، مووینگ اوریج ها، باند بولینگر، حمایت و مقاومت، فیبوناچی اصلاحی، الگوهای بازگشت روند و … در میان آموزش ها قرار دارد. علاوه بر مفاهیم تحلیل تکنیکال، آموزش هایی در ارتباط با تحلیل فاندامنتال نیز ارائه شده است.

آموزش های مرتبط با روانشناسی بازار نیز که به تریدر راههای مدیریت احساس و تصمیم گیری صحیح در هنگام انجام معاملات را آموزش می دهد در وبسایت این بروکر  ارائه شده است.

 

آموزش اکسپرت آپشن

مراجعه به وبسایت اکسپرت آپشن

سوشال ترید در اکسپرت آپشن

در پلتفرم ترید سوشال شما این امکان را دارید تا به صورت گروهی و با دوستانتان معامله کنید و یا شاهد معاملات دیگر تریدرها باشید و ببینید که در چه نقاطی وارد معامله می شوند.

حضور سرمایه گزاران بزرگ در سوشال ترید این مزیت را برای یک معامله گر دارد که می تواند نتایج آنها را دنبال کند و از نحوه معامله آنها کسب تجربه کند. به منظور استفاده بهتر مشتریان از مزایای سوشال ترید، اکسپرت آپشن صفحاتی در فیس بوک، اینستاگرام و … تشکیل داده است.

اپلیکیشن اکسپرت آپشن

برای اینکه معامله گری برای همگان در دسترس باشد، اکسپرت آپشن پلتفرم مخصوص دسکتاپ و اپلیکشن تلفن همراه را مهیا کرده است. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید به apple app store یاstore  google play مراجعه کنید. همچنین می توان با مرورگر خود وارد وبسایت این بروکر شوید و بدون دانلود به پلتفرم expertoption دسترسی داشته باشید.

 

اپلیکیشن اکسپرت آپشن

 

بونوس در اکسپرت آپشن

expertoption به مشتریان خود امکان استفاده از بونوس تا 100 درصد را می دهد. البته ذکر این نکته لازم است که معامله گر بهتر است جزئیات استفاده از بونوس را مطالعه کند و با اطلاع کافی از شرایط برداشت پول، بونوس را بپذیرد.

رگولیشن اکسپرت آپشن

expertoption از طرف VFSC(Vanuatu Financial Service Commission) و همچنین  FMRRC (Financial Market Relations Regulation Center) تایید شده است. اکسپرت آپشن در سنت وینسنت و گرنادینها در 1510 کینگستاون ، سوئیت 305 ، مرکز شرکت گریفیت ، با شماره ثبت 22863 واقع شده است. پرداخت ها توسط Vestede Limited مستقر در جبل الطارق با شماره شرکت 116061 انجام می شود.

اکسپرت آپشن آیکنی برای Cert Trusted Secure وشکایت PCI DSS دارد. همه داده ها و اطلاعات با قوی ترین الگوریتم رمزنگاری رمزگذاری شده است. وب سایت از رمزگذاری SSL استفاده می کند. بنابراین تمام اطلاعات ارسال شده از آن از رمزگذاری AES 256 برخوردار است. وجود نماد قفل در URL در مرورگر خود و اینکه در آدرس وبسایت اکسپرت آپشن https://  به جای http:// وجود دارد به امنیت بیشتر سایت اشاره می کند.

مراجعه به وبسایت اکسپرت آپشن

خدمات به مشتریان در اکسپرت آپشن

خدمات به مشتریان در اکسپرت آپشن به صورت 24 ساعته و همه روزه صورت می گیرد. کارشناسان expertoption از طریق ایمیل، تلفن و چت آنلاین پاسخ گوی مشتریان هستند.

ایمیل پاسخگویی به مشتریان:   [email protected]

دفتر بروکر در لندن: 442038683160+

دفتر بروکر در هند: 911204958832+

 

نتیجه گیری

  • اکسپرت آپشن در پلتفرم خود بیش از 100 آپشن دیجیتال به معامله گران ارائه می دهد
  • پلتفرم اکسپرت آپشن ساده و راحت است ومنابع آموزشی مناسبی برای یادگیری مفاهیم بازار ارائه می دهد
  • تریدر سوشال در اکسپرت آپشن برای مبتدیان معامله گری است. کسانی که تمایل دارند  استراتژی خود را با دیگران مقایسه کنند می توانند نگاهی به ترید سوشال داشته باشند
  • اکسپرت آپشن تایید شده سازمان FMRCC و VFSC می باشد
  • امکان ایجاد حساب دمو با یک کلیک ساده امکان تمرین و آشنا شدن با پلتفرم را فراهم می کند

منبع:

اشتراک در
اطلاع از
guest
67 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
بهروز
بهروز
1 سال قبل

سلام وقت بخیر عالی بود ممنون

سینا
سینا
پاسخ به  بهروز
1 سال قبل

بسیار کامل و جامع ممنون از شما

سهراب
سهراب
1 سال قبل

سلام.برای ترید در اکسپرت آپشن شماره موبایل میخوان.با شماره ایران اگه بزنیم بلوک میشه حساب؟

بهروز
بهروز
1 سال قبل

سلام روش برداشت پول از اکسپرت آپشن و تبدیل آن به تومان چیه ؟

مهرشاد
مهرشاد
پاسخ به  سود شیرین
1 سال قبل

چه مدرکی باید اپلود کنم تا بتونم پولمو برداشت کنم ؟

سعید
سعید
پاسخ به  بهروز
1 سال قبل

همش دروغه. من شماره همراه و ایمیل دادم قبول نکرد. نرم افزار ایرانیشو دارید.

رضا
رضا
پاسخ به  بهروز
1 سال قبل

برداشتی در کار نیست من میخواستم برداشت کنم اول گفتن حداقل 50 دلار میشه برداشت کرد بعد رسید به 50 تا گفتن مدارک بفرست واسه احراز هویت الان 2 ماهه مدارک فرستاده شده ولی هرروز میگن بررسی می کنیم

Alireza
Alireza
پاسخ به  رضا
9 ماه قبل

دوست عزیز من اهراز هویت انجام دادم و راحت از طریق وب مانی دارم بدون مشکل بالای 10 دلار برداشت میزنم

Mohamad
Mohamad
1 سال قبل

سلام با ارز های دیجیتال هم میشه واریز یا برداشت کرد ؟؟؟

مهدی
مهدی
پاسخ به  Mohamad
7 ماه قبل

سلام واقعا واقعی هس ؟

هادی
هادی
1 سال قبل

باسلام .
روش ایجاد وب مانی چیست و اینکه چون ایران تحریمه باید برا ایجاد اکانت تو همین اپلیکیشن و یا برداشت و واریز پول از vpsیا vpn استفاده بشه؟
منظورم بلوکه نشه با ip ایران بریم!!!

Alireza
Alireza
پاسخ به  هادی
9 ماه قبل

با ایران هیچ مشکلی نداره حتی برای اهراز هویت عکس کارت ملیتونم بفرستین اهراز هویت میشه

پژمان
پژمان
1 سال قبل

سلام‌..آیااول‌ باید‌پولی‌ سرمایه‌ گذاری‌ کنیم

عارف
عارف
1 سال قبل

سلام برای برداشت پول چه مدارکی نیازه

محمد
محمد
1 سال قبل

سلام
یک سوال اگر ن پاسپورت داشته باشیم ن قبضی به نام خودمون چه باید کرد؟
من نه پاسپورت دارم ن قبض ابوبرقی به اسم خودم چجوری باید احراز هویت انجام بدم؟

Alireza
Alireza
پاسخ به  محمد
9 ماه قبل

کارت ملی

Hossein
Hossein
1 سال قبل

سلام ممنون از توضیحات
برای تایید آدرس باید چیکار کنیم وقتی قبضی به نامم نیست

سامان
سامان
1 سال قبل

سلام در اکسپرت آپشن اگر قبض و گاز و تلفن به نام خودمان نداشته باشیم مدرک جایگزین چه مدرکی است؟ممنون میشم اگر جواب بدید

Tolga
Tolga
1 سال قبل

سلام, شرایط برداشت در اکسپرت آپشن بدون بونوس و با بونوس چی هست؟ چون تا 2500 دلار نرسیده امکان برداشت وجود نداره, آیا این برای بونوس هست یا کلا سیستم برداشتی اکسپرت آپشن اینجوریه؟

Tolga
Tolga
1 سال قبل

کسی هست که از اکسپرت آپشن برداشت بکنه, و روش برداشت و توضیح بده, چون تو سایت کلی گفته شده و اشاره نکرده

محمود
محمود
1 سال قبل

سلام ممنونم از توضیحاتتون
چه مدارکی دقیقا موردنیاز هست واسه ثبت نام واقعی(رئال)نه دمو،در اکسپرت آپشن؟!
وچگونه است مراحل ثبت نام؟

علی
علی
1 سال قبل

سلام برای تایید هویت حتما باید کارتی که عکسشو آپلود میکنیم انگیلیسی باشه!؟؟

محمد مسلم محسنی
محمد مسلم محسنی
1 سال قبل

سلام من میخوام از ۵۰ دلار شروع کنم
این ۵۰ دلار رو چگونه باید وارد این بروکر کنم
در چی پدرت پول به حسابم میشینه
آیا باید ۵۰ ۶ رو در بانک بگذارم

عرقان
عرقان
1 سال قبل

سلام از کجا بفهمیم حسابمون در اکسپرت اپشن تایید شده و می تونیم شروع به معامله کنیم؟ و این که نیاز به پاسپورت هست؟

امید
امید
1 سال قبل

سلام خسته نباشید
از حساب دمو هم میشه برداشت کرد ؟ من تازه واردش شدم و چیزی بلد نیستم ولی تو حساب دمو مال من فک کنم ۹۵۴۲$ شده .. میشه از این دمو برداشت کنم ؟؟؟
ممنون

مرتضی
مرتضی
1 سال قبل

ببخشید بدون پاسپورت و با ارسال کارت ملی هم میشه احراز هویتو انجام داد؟

امیر علی
امیر علی
1 سال قبل

سلام‌ .برای ثبت نام چه اطلاعاتی را باید وارد کنیم‌

دانیال
دانیال
1 سال قبل

سلام من ثبت نام کردم می خوام خرید بزنم میگه ایمیلت رجیستر نشده میشه راهنماییم کنید.ممنون

بیتا
بیتا
1 سال قبل

سلام من یه حساب باز کردم ولی تنها مدرک که برای احراز هویت دارم شناسنامه هست ( کارت ملی آماده نشده )
میخام بدونم برا مبلغ کم مثل ده دلار برای واریز و برداشت حتما باید احراز هویت شد و اگه نشم نمیتونم برداشت کنم ؟ متشکرم

مجید
مجید
1 سال قبل

سلام
من تو بروکر پاکت آپشن فعالیت میکنم دوست داشتم بروکرهای دیگه ای رو امتحان کنم که راجب اکسپرت آپشن اینجارو پیدا کردم و واقعا اطلاعات مفید و بجا بودن ممنون از عوامل این سایت و این مقاله

الهه
الهه
1 سال قبل

سلام .روزتون بخیر .میشه لطفا روشهای حساب باز کردن و واریز رو کامل توضیح بدید.و اینکه حساب خاصی باید توی بانک داشته باشیم؟

mm
mm
1 سال قبل

سلام جایی که حسابم معلوم بشه وریفای شده یا نه کجاست ؟از من هنوز مدارک نخاستن چرا؟

امیر
امیر
1 سال قبل

سلام.به دلیل تحریم ها میتوان فعالیت کرد. هنگام ثبت نام بعد از واریز بیت کویین مشکلی بوجود نمی اید؟

محمد رضایی مهر
محمد رضایی مهر
1 سال قبل

سلام
سوال یک.. ایا برای انجام معاملات تایم تعریف میکنیم
ایا امکان خروج از معامله قبل از اتمام زمان وجود دارد.

مسعود
مسعود
1 سال قبل

سلام آیا امکان برداشت سود از طریق بیت کوین یا آتریوم هم وجود داره؟

مهرداد
مهرداد
1 سال قبل

سلام
آیا سایت اکسپرت آپشن از نظر واریز و برداشت سود قابل تایید میباشد
آیا شما با این بروکر هنوز هم فعالیت دارید؟؟

علی
علی
1 سال قبل

سلام
چگونه باید ده دلار اولیه برای وارد شدن به برنامه را بپردازم

سپههررر
سپههررر
1 سال قبل

سلام،میشه یه ایدی تلگرام یا شماره واتس آپ بگن،من تو برداشتم به مشکل خوردم و واقعا نمیدونم باید چیکار کنم،براتون عکس بگیرم بفرستم کمکم کنید،ممنون میشم

رضا
رضا
1 سال قبل

یعنی من اگر 10 دلار بذارم بعد تبدیلش کنم به 300 دلار برای مثال چجوری میتونم این 300 دلار رو برداشت کنم میشه یک جا برداشتش کرد؟؟؟

مهدی زمانی
مهدی زمانی
1 سال قبل

سلام.از توضیح کامل و جامعی که دادید ممنون اما من چند وقت با حساب دمو در اکسپرت آپشن کار میکنم ولی برای ارتقاع به اکانت واقعی و معامله حداقل 50 دلار از من میخواد آیا جدیدا اینطوری شده یا با 10 دلار هم میشه شروع کرد در اینصورت راهنمایی کنید

محمد هادی سراج
محمد هادی سراج
1 سال قبل

سلام
ببخشید میخواستم بدانم چطور میتوانم سطح معاملاتی خود را ارتفاع بدهم در حال حاظر من بیسیک هستم در ضمن محدودیت معامله برای من اعمال می‌شود واین مسءله را چطور حل کنم؟ با تشکر

رامین
رامین
1 سال قبل

سلام من دیروز یک حساب میکرو باز کردم و شروع به معامله کردم یه دو ساعت نگدشته بود که دیگه اجازه معامله نداد و اخطاری که میداد این بود که شما فقط مجازید 100 بار معامله کنید و در یک روز فقط100 دلار میتونید معامله کنید و امروز هم بهم اجازه معامله نداد مث اینکه هر ماه فقظ100 بار مجاز به معامله هستیم در حساب میکرو.
برای این محدودیت هایی که گذاشته برای حساب های مختلف شما خبر دارید یه توضیح بدید

زینب
زینب
1 سال قبل

سلام من یک سال پاکت آپشن کارکردم همین که پولم زیادش وبه پنصدرسیدموقع دادن پول بهانه آوردوندادخیلیهاهم هستن توگروه من که پاکت آپشن پولشونانداده حتی کم بوده خواستم گفتم اینجااطلاع رسانی کنم که کلاه سرکسی نره همون یک سال اکسپرت آپشن حساب داشتم فعلا اولین برداشت زدم یازده روزواریزنکردن اینجام پول زیاد آرم یک سال زحمت کشیدم اگه این بورکرم نده مادیگه کجااعتمادکنیم پول بزاریم کارکنیم

امیر
امیر
پاسخ به  زینب
9 ماه قبل

ایکیو آپشن

محمد
محمد
1 سال قبل

سلام من حساب دمو کار میکنم می خوام وارد بازار اصلی بشوم چه کار کنم ممنون

حمید
حمید
1 سال قبل

سلام برای افزایش شارژ حساب از طریق وب مانی باید به ادرس کیف داده شده انتقال بدیم بعد چگونه شارژ می شود؟

reza
reza
1 سال قبل

سلام من تازه عوض expertoption شدم کسی هست که درست راهنمایی کنه چطور ثبت نام کنم چطور ۱۰ دلار شارژ کنم
چطور بعد ثبت نام اگر دراخل نرم افزار پول ذخیره شده شده به حساب خودم واریز بشه … این وب مانی من ارز بخرم چطور داهل نرم افزار وارد کنم و بعد ایا وب مانی میتونه پشتیبان باشه ک ارز از نرم افزار expertoption بگیره ذخیره کنه من بتونم برداشت کنم . ممنون

karo
karo
1 سال قبل

سلام
میخواستم بدونم کسی که پاسپورت نداره برای افتتاح حساب باید چیکار کنه؟
اگه نتونه پاسپورت بگیره چه راه حل دیگه ای هست؟

مرتضی
مرتضی
1 سال قبل

سلام خوبین؟ چرا با وجود نرم افزار اکسپرت آپشن در آپ استور وقتی از طریق وب وارد میشی ولی وقتی با گوشی میزنی اپ استور نرم افزار رو بالا نمیاره و پیغام خطا میده حتی با پروکسی هم امتحان کردم ولی بازم پیغام خطا میده ک این نرم افزار موجود نیست

Mehdi
Mehdi
11 ماه قبل

سلام. ببخشید برای ثبت نمام اولیه با پول واریز کنیم تا حساب و فعال کنیم؟

علی
علی
11 ماه قبل

سلام.من پاستورت ندارم چجوری میتونم پروفایلمو وری فای کنم؟

حبیب
حبیب
11 ماه قبل

سلام
در معامله حالت دمو ظاهرا زمان بستن معامله یک کندل یک دقیقه ای هست و نمیتوان تغییرش داد. درسته؟

امیرهوشنگ
امیرهوشنگ
11 ماه قبل

سلام واقعا میشه اعتماد کرد مثل بورس ایران نیست!؟

amin
amin
10 ماه قبل

سلام خسته نباشید.
ی مشکلی برای حساب من ب وجود اومده ظاهرا یه ربات مانندی فعال شده و ب صورت خودکار ترید زده و سرمایم صفر شده خواستم ببینم از چ طریقی باید آیدی کسی ک ترید زده پیدا کنم یا کلن علتشو پیگیری کنم ممنون میشم پاسخ بدید.

amin
amin
10 ماه قبل

این خالی شدن حسابم هم تو اکسپرت بوده هم تو پاکت آپشن واقعا علتشو متوجه نمیشم و راه پیگیری هم ندارم‌اگه میشه واسه ب دست اوردن ip یا علتش راهنمایی کنید

هادی
هادی
8 ماه قبل

سلام
تفاوت pocket option و Expert option چیه

محمد
محمد
7 ماه قبل

سلام دوست عزیز. تو خود پیج اصلی سایت اکسپرت آپشن نوشته از ارایه خدمات به شهروندان ایرانی و آمریکا و روسیه و چند کشور دیگه معذوریم. میشه بفرمایید منظورش چیه؟ یعنی تو برداشت پول اذیت مییکنند؟ و یه سوال دیگه، لازم نیست از فیلترشکن استفاده کنیم ب ای ثبت نام و استفاده کردن؟

67
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x