تحلیل فارکس ؛ بررسی جفت ارزها در خرداد و تیر 1400

ارزها در فارکس به صورت جفت ارز (currency pair) توسط تریدرها معامله می شوند. وبسایت آموزشی سود شیرین قصد دارد به ارائه تحلیل روزانه فارکس بپردازد. در این مطلب تحلیل فارکس در خرداد و تیر 1400 را خواهیم داشت.

تحلیل فارکس ؛ فروردین و اردیبهشت 1400

29 تیر

دلار کانادا فرانک 14000429

دلار کانادا به فرانک از کف کانال نزولی خارج شده است. اگر در زیر آن تثبیت می شود یعنی قصد نزول با شیب بیشتر و نزول شارپ تری دارد. پس در تایم فریم کوچک حرکات آن را دقیق تر بررسی می کنیم.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

لایت فارکس یکی از بهترین بروکرهای فعال در بازار فارکس است و در مقایسه با رقبای خود برای تریدرهای ایرانی امکانات بسیار خوبی ایجاد کرده است. شما در بروکر لایت فارکس قادر به معامله تمام جفت ارزهای فارکس، ارزهای دیجیتال، فلزات، سهام های بازار بورس نیویورک و نزدک هستید.

  • جهت آموزش ثبت نام و بررسی بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: لایت فارکس
  • جهت مراجعه به وبسایت بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: وبسایت رسمی لایت فارکس
[/box]

24 تیر

تحلیل NZDUSD

دلار نیوزلند دلار یکساعته 14000424

در تحلیل فارکس به تحلیل جفت ارز NZDUSD می پردازیم. تصویر فوق تایم فریم یک ساعته را نشان می دهد. همانطور که مشهود است نمودار به 61 درصد فیبوناچی واکنش نشان داده و کفی پایین تر از کف قبلی ساخته شده است.

دلار نیوزلند دلار یکساعته 14000424_2

در تصویر بالا همان تایم یکساعته اما به صورت زوم شده و تنها کندلهای پایانی را مشاهده می کنید. پس از برگشت به سمت بالا به مقاومت رسیده است. حال بایستی در تایم فریم کوچک ستاپ معاملاتی مناسب تشکیل شود تا بتوان ورود در جهت نزول داشت. هنوز سیگنال ورود صادر نشده است.

 

23 تیر

یورو دلار یکساعته14000423

در تحلیل فارکس و تحلیل یورو دلار به نظر می رسد تا رسیدن به مقاومت بالا و نزدیک خود مانعی نداشته باشد. اما بر روی این مقاومت بایستی شکل کندل در برخورد به مقاومت مشاهده گردد تا بتوان ادامه صعود یا برگشت روند را تشخیص داد.

 

22 تیر

تحلیل NZDUSD

دلار نیوزلند دلار یکساعته 14000421

دلار نیوزلند به دلار هنوز سیگنال بای نداده است. بایستی در تایم فریم پایین ستاپ معاملاتی صحیحی بسازد.

در تحلیل دیروز که برای پوند به فرانک ارائه شد هدف اول تاچ شد و قسمت دوم معامله ریسک فری گردید و بازار رنج شد و نزول بیشتر از آن ادامه نیافت.

21 تیر

تحلیل GBPCHF

پوند فرانک یکساعته 14000421

در ادامه تحلیل فارکس به جفت ارز پوندفرانک می پردازیم. موج فعلی صعودیست و در حال حاضر بر روی یک مقاومت قرار دارد. اینکه این مقاومت بتواند روند را بازگرداند یا تاثیری کوچک بر روی آن بگذارد نا مشخص است. بنابراین در صورتیکه در تایم فریم کوچک فرصت ورود برای سل ایجاد شد می توان دو معامله باز کرد و یکی را با هدفی کوچک بست و دیگری را ریسک فری نمود.

 

16 تیر

تحلیل USDJPY

دلار ین یکساعته 14000416

خط میانی کانال با قدرت شکسته شده است و می تواند تا سقف کانال نیز پیش رود. در صورتیکه از سقف کانال عبور کند 50 درصد فیبوناچی می تواند هدف مناسبی باشد. برای ورود بهتر است در تایم فریمهای کوچک در یک اصلاح ورود صورت گیرد. مدیریت سرمایه و باز کردن دو معامله و ریسک فری کردن یکی از آنها در کاهش ریسک بسیار تاثیرگذار است.

 

15 تیر

نتیجه تحلیل GBPUSD

پوند دلار یکساعته 14000415

 

14 تیر

تحلیل GBPUSD

پوند دلار یکساعته 14000414

در تحلیل فارکس به نمودار یکساعته پوند به دلار نگاه می کنیم. قیمت در سقف کانال در جا می زند. در صورتیکه نتواند سطح افقی ترسیم شده به درستی شکست دهد و بالای آن بماند پتانسیل صعود تا سطح افق ترسیم شده در بالاتر را خواهد داشت.

 

10 تیر

تحلیل GBPJPY

پوندین یکساعته 14000410

با توجه به برش خط روند نزولی و نوع کندل ها احتمال صعود تا خط افقی ترسیم شده و 61 درصد فیبوناچی زیاد است. استاپ لاس و مدیریت سرمایه را جدی بگیرید.

8 تیر

تحلیل GBPUSD

پوند دلار یکساعته 14000408

در ادامه تحلیل فارکس به جفت ارز پوند به دلار می پردازیم. در صورتیکه زیر سطح افقی ترسیم شده تثبیت گردد روند نزولی در پیش خواهد داشت و می تواند تا کف کانال پیش رود.

 

7 تیر

تحلیل USDCHF

دلار فرانک یکساعته14000407

دلار فرانک در تایم یکساعته در مقاومت قرار دارد. البته که احتمال صعود هم وجود دارد. برای تشخیص جهت حرکت در این محدوده بایستی به شکل کندل در این تایم و تایم فریم های پایین تر توجه نمود. در صورتیکه یک کندل نزولی با بادی قوی دیگر ایجاد شود احتمال نزول بیشتر می شود. پس کمی منتظر می مانیم و به دقت رصد می کنیم.

 

19 خرداد

تحلیل USDJPY 

دلار ین یکساعته 14000318

در تحلیل فارکس به تحلیل جفت ارزها در محدوده های مهم حمایتی و مقاومتی می پردازیم. در تصویر بالا نمودار یکساعته جفت ارز دلار به ین قابل مشاهده است.

اکنون دلار ین بر روی محدوده مهمی قرار دارد. بایستی صبر کرد تا مشخص شود این محدوده به سمت بالا برش می خورد یا نه. پس از در تایم فریم پایین در پولبک می توان ورود مناسب داشت.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_exchange_market

Rate this post

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.