سیگنال فارکس ؛ تحلیل جفت ارزها در فروردین و اردیبهشت 1400

ارزها در فارکس به صورت جفت ارز (currency pair) توسط تریدرها معامله می شوند. وبسایت آموزشی سود شیرین قصد دارد به ارائه تحلیل روزانه فارکس بپردازد. در این مطلب سیگنال فارکس در فروردین و اردیبهشت 1400 را خواهیم داشت.

سیگنال فارکس ؛ فروردین و اردیبهشت 1400

19 اردیبهشت

نتیجه تحلیل NZDUSD

نیوزلند دلار یکساعته 14000219

نمودار یکساعته دلار نیوزلند به دلار NZDUSD در تاریخ امروز در مقایسه با تحلیل قبلی در تاریخ 15 اردیبهشت رشد تقریبی 120 پیپ را نشان می دهد.

سود شیرین در سیگنال فارکس

خدا را شکر

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

لایت فارکس یکی از بهترین بروکرهای فعال در بازار فارکس است و در مقایسه با رقبای خود برای تریدرهای ایرانی امکانات بسیار خوبی ایجاد کرده است. شما در بروکر لایت فارکس قادر به معامله تمام جفت ارزهای فارکس، ارزهای دیجیتال، فلزات، سهام های بازار بورس نیویورک و نزدک هستید.

  • جهت آموزش ثبت نام و بررسی بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: لایت فارکس
  • جهت مراجعه به وبسایت بروکر لایت فارکس ابتدا فیلتر شکن خود را فعال کنید و بعد بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: وبسایت رسمی لایت فارکس
[/box]

15 اردیبهشت

تحلیل NZDUSD

نیوزلند دلار چهارساعته 14000215

در ادامه سیگنال فارکس به جفت ارز NZDUSD می پردازیم. در تایم چهارساعته در بالا و نزدیک خط روند قرار دارد. پس از برخورد به خط روند بالا رفته است. اینکه صعود ادامه دارد یا باز به سمت خط روند باز می گردد را در تایم یک ساعته بررسی می کنیم.

نیوزلند دلار یکساعته 14000215

در تایم یکساعته در صورتیکه کندل ها بالای این خط افقی ترسیم شده تثبیت شوند صعود ادامه دار است. پس بایستی در تایم های کوچک تر قدرت و ضعف بررسی گردد تا در صورت تایید صعود وارد معامله buy شویم.

6 اردیبهشت

تحلیل USDJPY

دلار ین یکساعته 14000206

دلار ین در تایم یک ساعته در یک کانال بلندمدت نزولی قرار دارد. در صورتیکه زیر سطح افقی ترسیم شده تثبیت شود احتمال لمس دوباره سقف کانال پایین می آید. بایستی در تایم پایین حرکات نرخ به دقت بررسی شود تا در صورت تثبت زیر خط افقی ورود در جهت سل صورت گیرد.

2 اردیبهشت

نتیجه تحلیل USDCAD

دلارکد یکساعته 14000202

ریزش شدید نرخ و ایجاد کندل نزولی بلند در دلار به دلار کانادا

سود شیرین در سیگنال فارکس

1 اردیبهشت

تحلیل USDCAD

دلارکد یکساعته 14000201

در ادامه سیگنال فارکس جفت ارز دلار به دلار کانادا را مشاهده می کنیم که در تایم چهارساعته در ناحیه مقاومتی قدرتمندی قرار دارد. در تایم فریم های پایین ریز موج ها و کندل ها بایستی به دقت بررسی گردد. تا نزول تایید گردد.

26 فروردین

نتیجه تحلیل USDCHF

دلار فرانک یکساعته 14000126

در ادامه مطلب سیگنال فارکس نتیجه تحلیل دلار فرانک که دو روز پیش ارائه گردید را داریم. نزول تقریبا 50 پیپ ایجاد شد. سود شیرین!

 

24 فروردین

تحلیل USDCHF

دلار فرانک یکساعته 14000124

در تصویر فوق نمودار دلار فرانک در تایم یکساعته را ملاحظه می فرمایید. کندل ها در محدوده مقاومتی قرار دارند. در صورتیکه در تایم فریم 5 دقیقه ای موجها ضعف در صعود را نشان دهند می توان ورود به موقع در جهت فروش را داشت. البته هنوز سیگنال ورود صادر نشده است.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_exchange_market

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.