تحلیل روزانه یورو دلار EURUSD در ماه دی 99

یورو دلار یکی از پرطرفدارترین جفت ارزهای فارکس می باشد. این جفت ارز کمترین اسپرد را در بین همه جفت ارزهای فارکس به خود اختصاص می دهد. وبسایت آموزشی سود شیرین قصد دارد به ارائه تحلیل روزانه فارکس بپردازد. در این مطلب تحلیل روزانه یورو دلار EURUSD در ماه دی را خواهیم داشت.

تحلیل روزانه یورو دلار – دی 99

25 دی

نتیجه تحلیل قبلی

تحلیل یکساعته یورو دلار 991025

در تحلیل قبلی یک قله دیگر برای یورو دلار انتظار می رفت که محقق شد و 60 پیپ سود به ارمغان آورد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

لایت فارکس یکی از بهترین بروکرهای فعال در بازار فارکس است و در مقایسه با رقبای خود برای تریدرهای ایرانی امکانات بسیار خوبی ایجاد کرده است. شما در بروکر لایت فارکس قادر به معامله تمام جفت ارزهای فارکس، ارزهای دیجیتال، فلزات، سهام های بازار بورس نیویورک و نزدک هستید.

  • جهت آموزش ثبت نام و بررسی بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: لایت فارکس
  • جهت مراجعه به وبسایت بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: وبسایت رسمی لایت فارکس
[/box]

23 دی

تحلیل یکساعته یورو دلار 991023

چارت فوق تایم یک ساعته یورو دلار است. به نظر می رسد که بخواهد یک بالا بزند. در صورت تصمیم به ورود معامله را دو بخش کنید و برای نیمه اول معامله یک هدف کوچک با ریسک به ریوارد یک تعیین کنید. با رسیدن نرخ به تارگت اول نیمه دوم را ریسک فری کنید. به عبارتی دیگر استاپ لاس را در نقطه ورود قرار دهید.

4 دی

تحلیل چهارساعته یورو دلار 991004

همانطور که در چارت بالا مشخص است یک واگرایی بین نرخ و RSI وجود دارد. خط روند روزانه (بنفش) شکسته شده و نرخ دوباره خود را به آن رسانده است. حال اینکه نرخ می خواهد دوباره به بالای خط روند بازگردد یا اینکه این بازگشت یک پولبک بوده و ادامه روند نزولیست بستگی به نوع ساختار و ظاهر کندل ها دارد. بهتر است در تایم فریم 15 دقیقه حرکت موج و قدرت آن مشاهده شود تا اگر نشانه ضعف در صعود دیده شد در جهت نزول ورود به موقع صورت گیرد.

google eurusd chart

Rate this post

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.