تحلیل جفت ارزهای فارکس در ماه دی 99

ارزها در فارکس به صورت جفت ارز (currency pair) توسط تریدرها معامله می شوند. وبسایت آموزشی سود شیرین قصد دارد به ارائه تحلیل روزانه فارکس بپردازد. در این مطلب تحلیل جفت ارزهای فارکس در ماه دی را خواهیم داشت.

تحلیل جفت ارزهای فارکس – دی 99

21 دی

USDJPY

تحلیل یک ساعته دلار ین 991021

چارت فوق موقعیت جفت ارز USDJPY را در تایم فریم یک ساعته نشان می دهد. نرخ به مقاومت رسیده است. این محدوده مقاومتی متشکل از مقاومت هفتگی و روزانه و خط روند روزانه است. واگرایی RSI نیز مشاده می شود. اینکه این محدوده پایان این روند صعودی است یا نه بستگی به حرکات نرخ در تایم فریم های پایین تر دارد. اگر کندل ها قصد شکستن و عبور از محدوده مقومتی را داشته باشند بایستی با کندل های قوی این اتفاق رخ دهد و اگر پولبک بعد از آن همراه با ضعف باشد موقعیت خرید ایجاد می کند. اما در حال حاضر در زیر مقاومت هستیم و در جست و جوی نشانه های نزول برای پوزیشن فروش.

16 دی

GBPUSD

تحلیل چهارساعته پوند دلار 991016

پوند به دلار در نمودار چهار ساعته خود پولبک زده است. در تایم فریم های پایین پس از اصلاح در جهت نزول می توان وارد شد. البته حد ضرر و مدیریت سرمایه بایستی رعایت شود.

زمان و نحوه ورود هر تریدر به استراتژی شخصی آن تریدر وابسته است. برای من هنوز سیگنال ورود صادر نشده است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

لایت فارکس یکی از بهترین بروکرهای فعال در بازار فارکس است و در مقایسه با رقبای خود برای تریدرهای ایرانی امکانات بسیار خوبی ایجاد کرده است. شما در بروکر لایت فارکس قادر به معامله تمام جفت ارزهای فارکس، ارزهای دیجیتال، فلزات، سهام های بازار بورس نیویورک و نزدک هستید.

  • جهت آموزش ثبت نام و بررسی بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: لایت فارکس
  • جهت مراجعه به وبسایت بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: وبسایت رسمی لایت فارکس
[/box]

15 دی

NZDCAD

تحلیل هفتگی نیوزلندکد 991015

در ادامه تحلیل جفت ارزهای فارکس به تحلیل جفت ارز NZDCAD پرداخته می شود. در نمودار هفتگی نرخ به یک محدوده مقاومتی رسیده است.

تحلیل روزانه نیوزلندکد 991015

در چارت روزانه محدوده مقاومتی هفتگی و 127% فیبوناچی و خط بالای کانال مشاهده می شود. علاوه بر این واگرایی RSI ضعف در ادامه صعود را محتمل تر می کند.

تحلیل چهارساعته نیوزلندکد 991015

در چارت چهارساعته یک خط روند ترسیم شده که این خط شکسته شده است. حال روند جاری بایستی زیر نظر گرفته شود که در صورت ظاهر شده نشانه ها پولبک و اصلاح ورود به موقع در جهت نزول صورت گیرد.

1 دی

USDCAD

در تایم فریم روزانه مشاهده می شود که نرخ درگیر یک محدوده حمایتی مهم شده است. همچنین واگرایی RSI دیده می شود. آخرین کندل روزانه صعودی همراه با یک بادی بزرگ است که نشان از قدرت خریداران می دهد.

تحلیل روزانه دلارکد991001

در تایم چهارساعته دو سناریو پیش رو با رسم پیکان مشخص شده است. واگرایی RSI که در بالا بیان شد و شکست خط روند در تایم چهارساعته احتمال بازگشت روند و صعود را بالا می برد.

تحلیل چهارساعته دلارکد991001

در صورتیکه در تایم فریم پایین تر پولبکی به سمت پایین همراه با نشانه های ضعف بزند می توان در ستاپ صحیحی وارد معامله بای شد.

google USDCAD chart

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.