تحلیل تکنیکال فارکس ؛ بررسی جفت ارزها در اسفند 99

ارزها در فارکس به صورت جفت ارز (currency pair) توسط تریدرها معامله می شوند. وبسایت آموزشی سود شیرین قصد دارد به ارائه تحلیل روزانه فارکس بپردازد. در این مطلب تحلیل تکنیکال فارکس در ماه اسفند 99 را خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال فارکس – اسفند 99

25 اسفند

تحلیل GBPUSD

پوند دلار یکساعته 991225

در نمودار چهارساعته پوند دلار یک سر وشانه کف در حال تشکیل است. تصویر فوق نمودار یک ساعته را نشان می دهد. از ساختار و حمایت می توان نشانه های صعود را دریافت. اما هنوز سیگنال ورود صادر نشده است. بایستی همچنان صبر کرد و در تایم فریم های 5 و 15 دقیقه ریز موج ها بررسی نمود تا در صورت ایجاد ستاپ معاملاتی ورود به موقع صورت گیرد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

لایت فارکس یکی از بهترین بروکرهای فعال در بازار فارکس است و در مقایسه با رقبای خود برای تریدرهای ایرانی امکانات بسیار خوبی ایجاد کرده است. شما در بروکر لایت فارکس قادر به معامله تمام جفت ارزهای فارکس، ارزهای دیجیتال، فلزات، سهام های بازار بورس نیویورک و نزدک هستید.

  • جهت آموزش ثبت نام و بررسی بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: لایت فارکس
  • جهت مراجعه به وبسایت بروکر لایت فارکس ابتدا فیلتر شکن خود را فعال کنید و بعد بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: وبسایت رسمی لایت فارکس
[/box]

23 اسفند

در ادامه تحلیل تکنیکال فارکس نتیجه دو تحلیل قبلی را بررسی می کنیم.

نتیجه تحلیل AUDUSD

دلار استرالیا دلار آزی 991223

در تاریخ 20 اسفند یعنی سه روز قبل تحلیل AUDUSD ارائه گردید که بر روی حمایت قرار گرفته بود و نشانه های صعود را به همراه داشت. نتیجه آن حدود 100 پیپ رشد شد. سود شیرین حاصل شد. خدا را شکر

نتیجه تحلیل GBPCAD

پوند کد چهارساعته 991223

در تاریخ 21 اسفند یعنی دو روز قبل تحلیل GBPCAD ارائه گردید که بر روی محدوده مقاومتی مهم در تایم چهارساعته قرار گرفته بود و نشانه های نزول را به همراه داشت. نتیجه آن حدود 190 پیپ کاهش نرخ شد. سود شیرین حاصل شد. خدا را شکر

21 اسفند

تحلیل GBPCAD

پوند کد چهارساعته 991221

در نمودار چهارساعته GBPCAD نرخ بر روی محدوده مقاومتی مهم قرار گرفته و احتمال شروع روند نزولی بالاست. بایستی در تایم فریم های پایین تر حرکات دقیق بررسی شود تا در ستاپ صحیح ورود صورت گیرد. هنوز سیگنال ورود صادر نشده است.

20 اسفند

تحلیل AUDUSD

در تحلیل طلا دیروز هدف تاچ شد.

دلار استرالیا دلار آزی 991220

در ادامه تحلیل فارکس بررسی جفت ارز AUDUSD را پی میگیریم. نمودار فوق جفت ارز مذکور را در تایم چهارساعته نشان می دهد. در حمایت مشخص شده با فلش واکنش خوبی از خود به نمایش گذاشته است. علاوه بر این واگرایی RSI نیز مشهود است.

دلار استرالیا دلار آزی یکساعته 991220

نمودار فوق AUDUSD را در تایم فریم یک ساعته نشان می دهد.نرخ در  حمایت مشخص شده قرار گرفته و احتمال صعود زیاد است. البته هنوز سیگنال ورود در تایم فریم 5 دقیقه یا 15 دقیقه صادر نشده است.

19 اسفند

تحلیل طلا

طلا 991219

در ادامه تحلیل تکنیکال فارکس نمودار طلا را بررسی می کنیم. نشانهایی مبنی بر رشد نشان می دهد. هدف در تصویر فوق مشخص شده است.

12 اسفند

تحلیل USDCAD

دلار کد یکساعته 991212

هنوز سیگنال ورود در تایم فریم پایین آشکار نشده ولی انگیزه صعود مشهود هست. در صورت رشد تا 1.2790 پتانسیل صعود دارد.

 

نتیجه تحلیل دیروز USDCAD

دلار کد 991212

11 اسفند

تحلیل USDCAD

دلار کد 991211

این تحلیل کمی با تاخیر بارگذاری شد. در این ماه به طور روزانه تحلیل تکنیکال جفت ارزها را پی می گیریم.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_exchange_market

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.