تحلیل تکنیکال فارکس در مرداد ماه 1400

ارزها در فارکس به صورت جفت ارز (currency pair) توسط تریدرها معامله می شوند. وبسایت آموزشی سود شیرین قصد دارد به ارائه تحلیل روزانه فارکس بپردازد. در این مطلب تحلیل تکنیکال فارکس در مرداد ماه 1400 را خواهیم داشت.

تحلیل تکنیکال فارکس – مرداد ماه 1400

13 مرداد

تحلیل EURUSD

یورو دلار یکساعته 14000513

یورو دلار با شکست رو به پایین خط میانی کانال و پولبک به آن نشانه نزول می دهد.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]

لایت فارکس یکی از بهترین بروکرهای فعال در بازار فارکس است و در مقایسه با رقبای خود برای تریدرهای ایرانی امکانات بسیار خوبی ایجاد کرده است. شما در بروکر لایت فارکس قادر به معامله تمام جفت ارزهای فارکس، ارزهای دیجیتال، فلزات، سهام های بازار بورس نیویورک و نزدک هستید.

  • جهت آموزش ثبت نام و بررسی بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: لایت فارکس
  • جهت مراجعه به وبسایت بروکر لایت فارکس بر روی لینک روبرو کلیک فرمایید: وبسایت رسمی لایت فارکس
[/box]

11 مرداد

تحلیل USDJPY

دلار ین یکساعته 14000511

در ادامه تحلیل تکنیکال فارکس به تحلیل یورو ین در تایم یکساعته می پردازیم.
از کنج نزولی به سمت بالا خارج شده و در برگشت به پایین به حمایت رسیده است. حال بایستی شکل کندل ها بر روی حمایت مشاهده شود.

تحلیل EURUSD

یورو دلار یکساعته 14000511

جفت ارز یورو دلار در یک کانال صعودی به نسبت بزرگی قرار دارد. پس از برخورد به خط میانی کانال روند نزولی متوقف و کمی صعود را تجربه کرده است. حال برای درک اینکه آیا این صعود یک اصلاح است یا ادامه دار بایستی واکنش کندل ها را در برخورد به مقاومت ترسیم شده در شکل بالا مشاهده نمود. در این صورت می توان بهترین تصمیم را در جهت ورود به معامله گرفت.

6 مرداد

تحلیل EURUSD

یورو دلار یکساعته 14000506

یورو به دلار در حمایت مهم قرار دارد. بایستی در تایم فریمهای کوچک حرکات آن و در همین تایم نوع کندل های جدید بررسی شود. در صورتیکه ستاپ مناسب در جهت صعود ایجاد گردید ورود صورت گیرد.

5 مرداد

تحلیل USDJPY

دلار ین یکساعته 14000505

تحلیل جفت ارز دلار به ین در ادامه تحلیل تکنیکال فارکس :

کندل تشکیل شده در عبور از حمایت قوی می باشد. پتانسیل نزول تا 38 درصد فیبوناچی وجود دارد. پس از آن بایستی نوع کندل ها را در حمایت بعدی بررسی نمود تا ورود صحیح صورت گیرد.

4 مرداد

تحلیل GBPUSD

یورو دلار یکساعته 14000504

در تحلیل تکنیکال فارکس در مرداد 1400 به تحلیل جفت ارز یورو دلار می پردازیم. همانطور که در تصویر فوق مشخص است کندل ها برای چندمین بار با منطقه حمایتی برخورد داشتند و موفق به شکست آن نشدند. اینبار خط مورب نزولی را قدرتمندانه شکستند. پیشبینی می شود در صورت صعود تا سطح 1.1856 بالا رود.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Foreign_exchange_market

Rate this post

دیدگاه خود را بنویسید:

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.